carat_cudg125300
CARAT CUDG125300 standard grinding head for concrete 125 x 22,23 mm
50.60 tax incl.
On stock, immediately available. we have 6 products in stock.
Key features according to our expert
  • (Disc) diameter: 125 mm
  • Connection size: 22,2 mm
Specifications / All features
  • Brand: CARAT
  • EAN: 8714452000830
  • Supplier number: CARAT CUDG125300
(disc) diameter
125 mm
Connection size
22,2 mm
Questions about this product?
Contact our customer service.
Call, mail or chat with us!
Reviews about CARAT CUDG125300 standard grinding head for concrete 125 x 22,23 mm